ZBUDUJ BEZ WYSIŁKU
SPOŁECZNOŚĆ NA INSTAGRAMIE!​

Dzięki skutecznej reklamie ustawianej z poziomu Insta

CZY TO BRZMI ZNAJOMO?​

Chciałabyś docierać na Instagramie do osób realnie zainteresowanych Twoimi treściami, ale nie wiesz, jak robić to skutecznie?
Nie masz czasu, by działać organicznie, odwiedzać inne konta, komentować, publikować posty w ramach wyzwań?Jednocześnie nie chcesz przerabiać kolejnego kursu, który trwa kilka godzin, a i tak może nie dać Ci odpowiednich rozwiązań?

NIE JESTEŚ SAMA!​

Dokładnie wiem, jak się czujesz....

Publikujesz nowy post, ale widzi go tylko kilka osób. Przyrost nowych obserwujących jest bardzo powolny. Masz wrażenie, że cokolwiek byś nie zrobiła, konto nie chce rosnąć.

Sama długo nie wiedziałam co zrobić, żeby poświęcać mojemu profilowi na Instagramie mniej czasu, a jednocześnie ciągle go rozwijać.
Chciałam skupić się na mojej firmie.

Próbowałaś promować konto z poziomu Menedżera Reklam na Facebooku, ale jedyne, co osiągnęłaś, to frustracja i stracone pieniądze?

Brałaś udział w kilku wyzwaniach na Instagramie, posypały się serduszka pod postem, ale nie przyszły nowe osoby na profil, nie przybyło Ci klientek?

Kupiłaś kurs lub kilka kursów na temat prowadzenia konta na Instagramie, ustawiania reklam, ale były długie i nie masz czasu ani ochoty ich przerabiać?

Tak nie musi być!

Wyobraź sobie, że codziennie Twoja społeczność powiększa się o nowe osoby,

które znajdują się w Twojej grupie docelowej, są zainteresowane Twoimi treściami, produktami czy usługami. A Ty nie poświęcasz na to ani minuty, skupiasz się na tworzeniu wartościowego contentu i na swoim biznesie. Nie musisz prosić nikogo o pomoc w ustawieniu reklamy i słyszeć, że po co Ci obserwujący?

Nie kupujesz followersów! Docierasz do osób faktycznie zainteresowanych Twoją ofertą, ale od nich zależy, czy zaczną Cię obserwować.

Z myślą o Tobie przygotowałam INSTRUKCJĘ VIDEO

POZYSKAJ NOWYCH OBSERWUJĄCYCH

Naucz się ustawiać skuteczne reklamy na Instagramie.

Co dokładnie ZYSKASZ, kupując instrukcję?

Dzięki tej instrukcji nauczysz się ustawiać w kilka minut reklamę pozyskującą nowych followersów. Pokazuję prosty proces, abyś nie traciła czasu na zbieranie niepotrzebnej wiedzy. Nie wchodzimy do Menedżera Reklam na Feacebooku, wszystko dzieje się w Instagramie. Jeden cel, jedna krótka instrukcja video. Nawet jeśli jesteś bardzo zabiegana, to rozwiązanie jest dla Ciebie.

Po obejrzeniu 15-minutowej instrukcji będziesz w stanie samodzielnie ustawić dobrze konwertującą reklamę z poziomu Instagrama, dzięki czemu więcej osób pozna i polubi Twój profil. Skorzystaj z opcji pakietu, by dowiedzieć się, jak zatrzymać nowe osoby na dłużej.

Wybierz dla siebie najlepszą opcję:

Pozyskaj
nowych followersów na IG

Instrukcja video
99 PLN
  • Instrukcja pozyskiwania nowych followersów
  • Dostęp do grupy na FB tylko dla klientek
  • Instrukcja Jak zatrzymać obserwujących na dłużej

Pozyskaj i zatrzymaj
nowych followersów na IG

Pakiet instrukcji video
129 PLN
  • Instrukcja pozyskiwania nowych followersów
  • Dostęp do grupy na FB tylko dla klientek
  • Instrukcja Jak zatrzymać obserwujących na dłużej

To nie jest wielogodzinny kurs nauki wszystkiego, co może Ci się przydać.

To instrukcja ustawienia jednej konkretnej reklamy. Jedyna taka oferta na rynku. Stosowany przez mnie proces przetestowałam na swoim koncie oraz moich klientek. Koniec z długimi godzinami spędzonymi na nauce ustawiania reklam, tworzenia kreacji czy pisania tekstów sprzedażowych. Z moją instrukcją przygotujesz reklamę nastawioną na pozyskiwanie nowych obserwujących w 15 minut. Wszystko z poziomu telefonu i konta na Instagramie. Pierwsze efekty możesz zobaczyć już po kilku godzinach od zatwierdzenia reklamy.

Poznaj opinie Klientek:

Wideoinstrukcja ‚Pozyskaj nowych obserwujących’ to prosty przewodnik, który krok po kroku pokaże Ci jak ustawić skuteczną reklamę na Instagramie wykorzystując treści, które już stworzyłaś_eś. Nie musisz wymyślać dodatkowych szablonów ani głowić się nad ciągle zmieniającym się managerem reklam Facebooka. W ogóle nie potrzebujesz Facebooka! Wszystko wyklikasz w kilka minut z poziomu Instagrama. Aga w swojej instrukcji podaje praktyczne przykłady i sprawia, że świat reklam przestaje być taki straszny. Ty możesz zająć się swoimi rzeczami, a w tym czasie reklama pomoże Ci dotrzeć z treściami do nowych osób. I co najważniejsze - te wskazówki naprawdę działają. Dzięki tej metodzie dotrzesz do osób, które są faktycznie zainteresowane Twoimi produktami. Bo w biznesie online nie liczy się ilość obserwujących, a ich jakość. I Aga zdecydowanie stawia na jakość.
Agnieszka Kowalska
kowalskacoachingstudio.com

Nie czekaj, kup już dziś.

Twoje konto zacznie rosnąć już w kilka godzin od uruchomienia reklamy.

Co osiągniesz, korzystając z instrukcji?

Zastanawiasz się czy ta instrukcja jest dla Ciebie?

TAK, jeśli

NIE, jeśli

Kto za tym stoi?

Nazywam się Aga Wróblewska. Wspieram w skutecznych działaniach online.

Od 12 lat zajmuję się marketingiem internetowym i UX. Prowadzę szkolenia z WordPressa, Obsługi Klienta, Digital Marketingu. Dzielę się wiedzą na temat pracy freelancerki. Możesz mnie spotkać na Instagramie @skutecznamarka.

Pomagam wirtualnym asystentkom i freelancerkom zmienić sposób pracy, docierać do idealnych klientów i zarabiać z lekkością. Wspieram w tworzeniu strategii marki osobistej i jej obecności w sieci, motywuję do działania, analizuję, daję wskazówki i łączę kropki.

Efektem współpracy ze mną są nowe marki, atrakcyjne dla klientów, dochodowe kampanie, dobrze prosperujące firmy i szczęśliwe kobiety, którym pomagam spełniać biznesowe marzenia.

Najczęściej zadawane pytania

Po wybraniu opcji przechodzisz do sklepu, płacisz za pomocą szybkich płatności i otrzymujesz dostęp do platformy kursowej.

Dostęp otrzymasz od razu po opłaceniu zamówienia. Dostęp jest bezterminowy.

Po dokonaniu zakupu otrzymasz dostęp do platformy kursowej, na której będzie video. Możesz je odtworzyć na dowolnym urządzeniu.

Instrukcja to pokazanie krok po kroku jak ustawić reklamę na Instagramie, a w pakiecie otrzymujesz dodatkowo 30-minutową lekcję o tym, jak dbać o konto, by obserwujący zostali z Tobą na dłużej.

Nie, kupując produkt cyfrowy wyrażasz zgodę na dostarczenie treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy zawartej na odległość. Potwierdzasz, że tym samym tracisz prawo do odstąpienia od umowy.

Na pewno! W instrukcji pokazuję i tłumaczę cały proces krok po kroku.

Tak, otrzymasz fakturę VAT automatycznie mailem po dokonaniu zakupów.

Minimalnie ok 4-6 zł dziennie, jeśli chcesz zobaczysz szybsze efekty, to około 10 zł dziennie to kwota optymalna.