Odbierz dostęp do darmowego nagrania szkolenia
(30 min materiału video),

z którego dowiesz się:

Szkolenie oparte jest o moją wiedzę oraz doświadczenie w budowaniu marki osobistej w obszarze usług 1:1 dla biznesów online, ale przedstawione przeze mnie rozwiązania można śmiało przełożyć również na biznesy świadczące szerszy zakres usług oraz zajmujące się sprzedażą produktów.

Cześć, jestem Aga!

Z wykształcenia marketerka i UX designerka, obecnie prowadzę jednoosobową działalność gospodarczą, w ramach której doradzam strategicznie w kwestii marketingu oraz projektuję strony internetowe.

Z doświadczenia ponad 10 lat pracy na etacie w działach marketingu i rozwoju aplikacji wyciągnęłam cały ogrom wiedzy i praktycznych umiejętności, które pozwoliły mi z jednej strony stworzyć bardzo pożądaną ofertę usług dla biznesu, a z drugiej strony skutecznie wypromować swoją markę osobistą.

Pomagam (głównie) kobiecym markom wejść do Internetu i skalować swoje biznesy poprzez wdrażanie sklepów, platform kursowych czy wdrażanie newsletterów.

Wyróżnia mnie praktyka w budowaniu własnej marki osobistej w obszarze usług, nie tylko sucha wiedza odnośnie strategii działania online. Do tej pory takie wsparcie otrzymywały jedynie moje klientki, jako jeden z elementów procesu projektowania ich stron WWW lub w ramach płatnych konsultacji, ale za ich licznymi namowami postanowiłam podzielić się tą wiedzą szerzej, stąd pomysł na to szkolenie.

Jeśli jesteś gotowa na solidną dawkę wiedzy i praktycznych wskazówek – zapraszam Cię do obejrzenia szkolenia.