Odbierz dostęp do darmowego nagrania szkolenia
(30 min materiału video),

z którego dowiesz się:

Szkolenie oparte jest o moją wiedzę oraz doświadczenie w budowaniu marki osobistej w obszarze usług 1:1 dla biznesów online, ale przedstawione przeze mnie rozwiązania można śmiało przełożyć również na biznesy świadczące szerszy zakres usług oraz zajmujące się sprzedażą produktów.

Cześć, jestem Aga!

Z wykształcenia marketerka i UX designerka, obecnie prowadzę jednoosobową działalność gospodarczą, w ramach której doradzam strategicznie w kwestii marketingu oraz projektuję strony internetowe.

Z doświadczenia ponad 10 lat pracy na etacie w działach marketingu i rozwoju aplikacji wyciągnęłam cały ogrom wiedzy i praktycznych umiejętności, które pozwoliły mi z jednej strony stworzyć bardzo pożądaną ofertę usług dla biznesu, a z drugiej strony skutecznie wypromować swoją markę osobistą.

Pomagam (głównie) kobiecym markom wejść do Internetu i skalować swoje biznesy poprzez wdrażanie sklepów, platform kursowych czy wdrażanie newsletterów.

Wyróżnia mnie praktyka w budowaniu własnej marki osobistej w obszarze usług, nie tylko sucha wiedza odnośnie strategii działania online. Do tej pory takie wsparcie otrzymywały jedynie moje klientki, jako jeden z elementów procesu projektowania ich stron WWW lub w ramach płatnych konsultacji, ale za ich licznymi namowami postanowiłam podzielić się tą wiedzą szerzej, stąd pomysł na to szkolenie.

Jeśli jesteś gotowa na solidną dawkę wiedzy i praktycznych wskazówek – zapraszam Cię do obejrzenia szkolenia.

Ask ChatGPT
Set ChatGPT API key
Find your Secret API key in your ChatGPT User settings and paste it here to connect ChatGPT with your Tutor LMS website.