Docieraj lekko i komfortowo do nowych klientów

poznaj System skutecznego promowania kobiecych biznesów usługowych

Dowiedz się, jak w pełni wykorzystać swój potencjał i każdego dnia trafiać do nowych osób zainteresowanych Twoją ofertą.

Zapisz się na listę VIP dla oczekujących na kurs

Praca na własnych zasadach, dochodowe projekty, biznesowa niezależność…

Tak miało być, kiedy zaczynałaś, prawda?

Ale rzeczywistość okazała się zupełnie inna:

  • Twój kalendarz świeci pustkami?
  • Jesteś świetna w swojej specjalizacji, ale Twoje zarobki w żaden sposób tego nie odzwierciedlają?
  • Cały czas zastanawiasz się, skąd inni „biorą” klientów, bo Ty nie możesz ich nigdzie znaleźć (lub znajdujesz niewłaściwych)?
  • W nieskończoność poprawiasz swoją ofertę, stronę WWW, dopieszczasz profil w social mediach, publikujesz posty/rolki/stories, ale nie przekłada się to na pozyskiwanie klientów?
  • Lubisz swoją pracę, ale na samą myśl o sprzedaży i marketingu własnych usług dostajesz gęsiej skórki?

Marketing usług nie musi tak wyglądać!

Nazywam się Agnieszka Wróblewska. Jestem ekspertką od marketingu internetowego  i od 2021 roku prowadzę swoją działalność gospodarczą. Zajmowałam się głównie projektowaniem stron WWW, wdrażaniem newsletterów, prowadzeniem kampanii sprzedażowych i reklamowych (FB Ads) czy przygotowywaniem strategii marketingowych. Wiem, jak skutecznie docierać do osób, które mogą być zainteresowane usługami.

Doszłam do momentu, gdy miałam więcej klientów niż byłam w stanie obsłużyć. Czułam się przytłoczona i miałam coraz mniejszą motywację do pracy. Wtedy zrozumiałam, że najlepiej mi idzie pozyskiwanie klientów, sprzedaż ofert,  analizy potrzeb.

Obecnie nie przyjmuję już nowych zleceń na usługi, a robię to, co najbardziej kocham – dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi kobietami, aby mogły samodzielnie rozwijać swoje biznesy i docierać do swoich idealnych klientów.

Jakim cudem miałam takie wyniki? Żadnym. Po prostu wypracowałam metody, jak skutecznie docierać do nowych osób, zainteresować je swoją ofertą i sprzedać usługi. 

I chciałabym podzielić się z Tobą tymi metodami.

Zapisz się na listę VIP dla oczekujących na kurs, aby

lekko i komfortowo docierać do nowych klientów